Hakkımızda

2008 yılında kurulan kliniğimiz, deneyimli uzman hekimlerimiz ve personelimizle öncelikle insan sağlığına saygılı,meslek ilke ve ahlakına uygun, bilimsel, samimi, güvenilir, en son teknoloji ve yeniliklerle hastalarına 10 yıldır hizmet vermektedir.
Her zaman klinik kadrosu olarak hastalarımıza empatiyle yaklaşmakta doğru, açık, hijyen öncelikli ve güvenilir tanı ve tedavi hizmetlerini sunmaktadır. Hastalarımızın diş tedavi korkularını yenebilmeleri için ağrı ve acıyı minimuma indirecek teknikler uygulanmaktadır. 

Hekimlerimiz

 • Dt. Rukiye Şeyma Gürgün

  Marmara Üniversitesi

 • Dt. Nazmiye Zehra Çeçen

  Selçuk Üniversitesi

Hekimlerin hakkında

 • 2004 Yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olan Rukiye Şeyma Gürgün profesyonel çalışma hayatına 2004 yılında başlayıp 2008 yılından itibaren Özel İNCİstanbul Ağız ve Diş Polikliniğinde kurucu hekim olarak devam etmektedir.

  Dt. Rukiye Şeyma Gürgün
  Marmara Üniversitesi
 • 2006 Yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden mezun olan Nazmiye Zehra Çeçen profesyonel çalışma hayatına 2006 yılında başlayıp 2008 yılından itibaren Özel İNCİstanbul Ağız ve Diş Polikliniğinde kurucu hekim olarak devam etmektedir.

  Dt. Nazmiye Zehra Çeçen
  Selçuk Üniversitesi
Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, teşhis ve tanı konması anlamına gelmez.